Onze medewerkers, steun en toeverlaten voor de mensen die bij ons rijden, de vrijwilligers en de mensen die bij ons werken in de Dagbesteding. Stuk voor stuk vrouwen (waar blijven de mannen?) met hart voor mens en dier. Opgeleid om met beide te kunnen werken en dat doen ze elke dag weer met grote inzet. We zijn blij met ons fijne team en stellen ze graag aan je voor.

Anneke Berendijk
Bedrijfsleider

Diana Geerts
Sociaal pedagogisch werker, hippisch bedrijfskundige, paardrij instructeur

Rita Verschuur
Paardrij instructeur, begeleider dagbesteding

Denise de Wan
Paardrij instructeur

Susanne Milder-Banken
Paardrij instructeur

Joni Jurriens
Paardrij instructeur

Ike Nell
Paardrij instructeur

Susanne Middel
Paardrij instructeur

Sabine Thomassen
Paardrij instructeur, vakleerkracht dierverzorging

Jeantien van Dorpel
Paardrij instructeur

Mireille van Amersfoort - Ebbers
Begeleider dagbesteding

Sandy Janssen
Dagbestedingscoördinator

Daisy van Duinen
Paardrij instructeur, begeleider dagbesteding

Annemarie Peters
Paardrij instructeur

Esmi Mulder - Jouvenaar
Begeleider dagbesteding
Naast onze vaste medewerkers hebben we ook een grote groep vrijwilligers die ons helpen. Een geweldige groep mensen waar we op kunnen bouwen. Sommigen komen elke week voor een paar dagen, anderen zijn er voor ons als we iets bijzonders organiseren, zoals de Hypolitusdag, het Special Ride Weekend of de CAP Meifeesten. Met hoe meer we zijn, hoe meer mensen we kunnen ondersteunen bij het paardrijden, het rijden in de koets of op het huifbed.
Hou jij van mensen en paarden en heb je wat tijd over? Denk dan eens na over het worden van vrijwilliger bij CAP. Kom eens langs en kijk wat we doen. We leren je graag kennen.
Wil je op de hoogte gehouden worden van alles wat we doen? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief.